Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Vigdis Longva 20:38, tir. 17 desember 2013

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

2 gatelys på parkeringsplass v olderdalen barnehage/gravplassen verkar ikkje . Plassen er såleis heilt mørk

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Vigdis Longva 13:13, tor. 16 januar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter