Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Linda Salte 14:57, tor. 19 desember 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lier 3 minutter senere

Jensvollveien er full av hull på høyre side (retningen Biltilsynet og opp til Høvik Skole) Her har tidligere vært utbedret flere ganger, så det er et lappeteppe uten sidesykke, og under brua er det dype hull på veiskuldra

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skader er midlertidig lappet. Strekningen under E-18 vil bli utbedret i vinter/vår.

    Sendt inn av Tore Johansen 10:20, tor. 9 januar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter