Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Vegard Hansen 14:19, tor. 26 desember 2013

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Gatelys søker ha ny lyspære da flammen er gått ut av nåværende pære.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen er registrert. Det er fortsatt slik at vi prioriterer skolevei, hele mørke strekk, gangfelt og vurderer trafikksikkerhets bilde før vi utfører reparasjon/lampeskift. Dette er nødvendig grunnet svak økonomi og for å rekke lengst mulig med de midlene vi har. Enkle mørke lyspunkt vil i utgangspunktet ikke være prioritert.

    Sendt inn av Hilde Henriksen 11:25, tir. 7 januar 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:15, man. 27 januar 2014

  • Dette skal nå være fikset.

    Publisert anonymt 13:41, tor. 11 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter