Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfaltarbeid og manglende merking

Rapportert anonymt 15:10, fre. 27 desember 2013

Sendt til Buskerud og Lier 5 minutter senere

Ifm bygging av gangvei er det ikke asfaltert skikkelig. En del av veien i høyre kjørefelt når man kjører RV284 mot Sylling har et forhøyet asfaltfelt. Bilister kjører utenom og over i motsatt kjørebane for ikke å slå i filler forstilling eller å punktere. Det er her stor sjans for front til front kollisjon da vegvedlikeholdet i området generellt er elending (tenker på at det ikke saltes og at vegbanen som regel er speilblank etter nedbør vinterstid).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter