Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys og hull i stien

Rapportert anonymt 10:31, lør. 4 januar 2014

Sendt til Vest-Agder og Farsund 4 minutter senere

Defekt gatelys på stien mellom nedre del av Fossjordet og opp til Løkkeveien. Er også store hull på stien, som man fort kan trø nedi og skade seg i, særlig når det ikke er lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter