Tilbake til alle rapporter

Hullete asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:52, man. 6 januar 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 2 minutter senere

Meget dårlig asfalt ved forgjengerovergangen/fartshumpen like før innkjøringen til parkeringshuset til Ski storsenter. Bla. at veldig stort hull, som fort ødelegger felger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet fikset få dager etter innsendt rapport!

    Sendt inn av Morten Stokke 21:53, søn. 12 januar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter