Tilbake til alle rapporter

Mørke lamper

Rapportert i kategorien Gatelys av Morten Halvorsen 14:35, man. 13 januar 2014

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

To mørke lamper ved bussholdeplass

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:15, tir. 11 februar 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:10, tir. 11 mars 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:07, ons. 9 april 2014

  • :(

    Sendt inn av Morten Halvorsen 11:07, ons. 9 april 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter