Tilbake til alle rapporter

Slukket gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Bentzen 22:37, tir. 14 januar 2014

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelyset like sør for undergangen er sluknet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • "Flagget" kom på feil plass. Gatelykten er like sør for undergangen sør for parkeringsplassen ved kolonialbutikken.

    Sendt inn av Frode Bentzen 22:44, tir. 14 januar 2014

  • Lykten virker igjen.

    Sendt inn av Frode Bentzen 22:34, tir. 20 januar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter