Tilbake til alle rapporter

Nedkjørt vikepliktskilt

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Trafikkskilter anonymt 19:21, man. 27 januar 2014

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 4 minutter senere

Skilt i innkjøringen fra Aronnes til rundkjøringen ved Altabroa er kjørt ned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skiltet er på plass igjen.

    Publisert anonymt 21:34, tir. 4 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter