Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:37, ons. 12 februar 2014

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Rett på utsiden av gymnaset er det et dypt hull. Man kan se brostein under asfalten. Mulig dette ble fikset idag 12.02.14

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bra jobba. Ble fikset noen dager etter skjemaet ble sendt inn:-)

    Publisert anonymt 13:17, ons. 12 mars 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter