Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:52, tor. 13 februar 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 3 minutter senere

Gatelyset slukker flere ganger ila kvelden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyktestolpen er merket VL 2436

    Publisert anonymt 19:58, tor. 13 februar 2014

  • Kommunen har videresendt dette til Nettpartner. Hørte ingenting derfra, ringte derfor selv. De skulle se på det

    Publisert anonymt 14:30, ons. 26 februar 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter