Tilbake til alle rapporter

Tett drenskum

Rapportert anonymt 15:14, fre. 14 februar 2014

Sendt til Østfold og Sarpsborg mindre enn et minutt senere

Vannet pipler opp fra kummen og renner ut over jordet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kummene langs Åserødveien som angitt på kartet er som sagt tette. Er det planlagt noen rensking av disse kummene i den nærmeste framtiden? Det går fort mot våronn nå og det er trasig hvis disse kummene skal stå og renne over hver gang det er nedbør.

    Sendt inn av Nils Olav Bekken 14:01, man. 24 mars 2014

  • Problemet løst i sommer etter gjentatte telefoner.

    Sendt inn av Nils Olav Bekken 14:35, tir. 22 september 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter