Tilbake til alle rapporter

Brøytetull

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 09:54, man. 17 februar 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 1 minutt senere

Jeg vet ikke hvilken brøytegubbe som gjør dette, men en av dem har funnet vår innkjørsel som fin snødumpeplass, vinteren igjennom. Furubergsveien. Kan ikke kjøre igjennom mer nå

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er fylkesveg. Ring vaktnummeret til Mesta - 976 51 351

    Sendt inn av Dag Haugen 14:22, man. 17 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter