Tilbake til alle rapporter

Manglende fotgjengerfelt

Rapportert av FiksGataMi4Android av Eivind Nysæther 11:31, ons. 19 februar 2014

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 4 minutter senere

Manglende merking av fotgjengerfelt over hele Stjørdal sentrum.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei, veg avdelingen planlegger å merke opp veldig mange fotgjengerfelt til våren. Spesielt i sentrum.¨mvh Thomas Fossen

    Sendt inn av Thomas Fossen 07:42, man. 24 februar 2014

  • Ble fiksa ja...

    Sendt inn av Eivind Nysæther 20:40, man. 24 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter