Tilbake til alle rapporter

Fartssone-skilt gammelt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:38, tor. 20 februar 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 2 minutter senere

I Sætreveien som er skolevei for mange barn er det ikke fortau, og 30 km/t sone. Det ser ut som mange bilister overser dette. Fartssoneskiltet øverst i veien (fra Skiveien) står veldig høyt oppe på stolpen, og er skittent og falmet. Kanskje et nytt skilt, litt lavere på stolpen frisker opp hukommelsen til bilistene?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:32, fre. 21 mars 2014

  • Ikke skjedd noe her - og nå er det snart et nytt kull ute på veiene...

    Publisert anonymt 12:07, søn. 26 juli 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter