Tilbake til alle rapporter

Vannansamling i gata

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:54, fre. 18 mars 2011

Sendt til Skedsmo 1 minutt senere

I den nyanlagte flotte Frydenlundsgata er det ikke blitt anlagt sluk/tiltak for å drenere vann bort fra veien utenfor nr.4. Dette medfører en stor vanndam. I disse dager hvor temperatur går flere grader over og under null er dette et stort problem

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • vannet i gata er borte

    Publisert anonymt 11:28, tir. 22 mars 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter