Tilbake til alle rapporter

Ødelagte fartsdumper

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:19, tir. 25 februar 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien mindre enn et minutt senere

Det er 3 ødelagte fartsdumper på strekningen. Asfalt har forsvunnet, slik at de blir altfor brå, og de er sannsynligvis for høye ihht. loven Det gjelder også de 2 fartsdumpene rett etter toppen av bakkane.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:25, tir. 25 mars 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter