Tilbake til alle rapporter

Manglende gangfelt.

Rapportert anonymt 12:15, ons. 26 februar 2014

Sendt til Kristiansand og Vest-Agder 4 minutter senere

Over RV1 ved Hauslia er det ingen gangfelt over veien. Dette er skolevei til barn som går på barneskole og barnehage. I tillegg er det 70(!)-sone og uoversiktlig på stedet hvor veien må krysses for å komme til hengebroa som krysser Otra.

Håper dette kan bli gjort noe med før det skjer en alvorlig ulykke. Har vært flere nesten-ulykker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter