Tilbake til alle rapporter

Septiktank i vei synker

Rapportert i kategorien Hull i vei av Nansy Schulzki 10:09, man. 3 mars 2014

Sendt til Fauske og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

I veien ligger en kommunal septiktank (el. lign), og den har flere ganger "forsvunnet" ned igjennom veien når det er nedbør, noe som tildels har krevd mye jobb fra kommunens side. Nå er den på tur ned igjen, og det bør sikkert gjøres noe nå før det blir en kjempestor jobb som krever både massetilkjøring osv ;)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Nansy Schulzki 10:37, man. 31 mars 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter