Tilbake til alle rapporter

Hull/hump i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:42, man. 3 mars 2014

Sendt til Nedre Eiker og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

På rv. 283 retning Mjøndalen, rett etter Vinneskrysset, men før gangbroen, er det et hull på høyre siden av veibanen. Huset mitt rister veldig når store biler humper nedi hullet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:24, man. 31 mars 2014

  • Her rister det fortsatt like mye! Håper det snart blir gjort noe..

    Publisert anonymt 13:41, man. 19 mai 2014

  • I går var de og fylte igjen hullet! :D

    Publisert anonymt 11:18, tor. 5 juni 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter