Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys gangvei

Rapportert i kategorien Gatelys av Jørn-Erik Røkholt 09:45, tir. 4 mars 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 5 minutter senere

Hei, i gangveien fra Oppegård stasjon mot Skiveien er det veldig mørkt, og lyset er defekt. Dette er spesielt problematisk siden gangveien er ganske skjermet for innsyn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt mørkt

    Publisert anonymt 11:30, fre. 16 mai 2014

  • Ikke skjedd noe her, det er vintern igjen :-)

    Publisert anonymt 13:03, man. 24 november 2014

  • Lyser fint nå, både på gangveien og i hovedveien nedenfor :-)

    Publisert anonymt 18:59, søn. 17 mai 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter