Tilbake til alle rapporter

Fartshump trenger reasfaltering

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Hull i vei av Anders Kirste Egge 09:53, søn. 16 mars 2014

Sendt til Lillesand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Hull og manglende asfalt på fartshump.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:22, tir. 22 april 2014

  • Det er blitt gjort en del markeringer i hele veien som tyder på at noe er planlagt (mange små hull på hele strekningen), men foreløpig er ingenting fikset.

    Sendt inn av Anders Kirste Egge 10:22, tir. 22 april 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:33, tir. 20 mai 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:04, tir. 17 juni 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter