Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelamper

Rapportert i kategorien Gatelys av Øystein Wiker 22:08, søn. 16 mars 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 2 minutter senere

Etter gjentatte purringer fra flere beboere er det fortsatt ikke skiftet eller repareret gatelys armaturer inn sundtvegen ved finnetunet. Dette gjelder de to første lampene som er ved finnetunet og disse bør vel være i orden så lenge det er ett museum her.....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunen har ikke penger til å skifte pærer. Saken vil bli tatt opp politisk i løpet av våren

    Sendt inn av Dag Haugen 10:27, man. 17 mars 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter