Tilbake til alle rapporter

Busskur ødelagt/ramponert

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Leif Kastås 05:57, man. 17 mars 2014

Sendt til Rælingen 3 minutter senere

Busskuret har nedbrutte vegger, sittebenk som sitter tvilsomt festet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:11, man. 14 april 2014

  • Saken blir ignorert av Rælingen kommune.

    Sendt inn av Leif Kastås 09:11, man. 14 april 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter