Tilbake til alle rapporter

Problemer med Nodelandsveien

Rapportert anonymt 16:55, tir. 18 mars 2014

Sendt til Mandal og Vest-Agder 5 minutter senere

Etter grøfting av veien er materialet fra grøftingen lagt opp i veien, noe som er resultatet at jeg ikke kommer fram med bilen min (godkjent bil iht. bakkeklaring av Statens vegvesen). Jeg kan ikke forstå at entreprenøren kan la dette ligge slik, at en ikke kan komme fra uten og måtte sku grus, småstein og jordmassene forand meg. Her må det være klare brudd på rutinene deres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter