Tilbake til alle rapporter

Dårleg veg ved og på fartshump

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:11, tor. 20 mars 2014

Sendt til Balestrand og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det er huller i asfalten på og ved fartshumpen, her trengs det ny asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt problem her, og ingenting gjort.

    Publisert anonymt 22:17, man. 15 juni 2015

  • Det er ordna.

    Publisert anonymt 12:32, fre. 5 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter