Tilbake til alle rapporter

Eksempel på feil med kartet til FiksGataMi

Rapportert anonymt 06:18, søn. 23 mars 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Larvik og Vestfold 2 minutter senere

Når jeg skriver inn Gamle Ringeriksvei og siden klikke på alternativet Gamle Ringeriksvei med postnummer 1357 og havner ved Stavern - da er det noe feil et sted. Ref. min melding for noen minutter siden om problem med kartet. Dette er et typisk eksempel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter