Tilbake til alle rapporter

Overgangs felt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:21, tir. 25 mars 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 4 minutter senere

Burde vært gang felt over hovedveien og inn til Lyngmo veien, er mange barn og voksne som krysser veien hver dag, har sett flere farlige situasjoner.mange som skal nordover på gangstien, og derfor går over her isteden for nede ved skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter