Tilbake til alle rapporter

Vann over gangvei

Publisert av egil Broch 23:29, tir. 25 mars 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Moss og Østfold 1 minutt senere

Det har oppstått vannlekkasje på gangvei Grindvoldveien ved hus 27 og 29. har vart en stund nå. Virker som om et tett rør.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:26, ons. 23 april 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:50, ons. 21 mai 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter