Tilbake til alle rapporter

Slitt vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:22, ons. 26 mars 2014

Sendt til Rakkestad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Veien fra Statoil til Os skole gjennom Rakkestad sentrum trenger på lange strekninger ny asfalt. spesielt rundkjøringen ved Rema er ille.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:25, tor. 24 april 2014

  • men jeg har fått beskjed om at det skjer (?) neste år.

    Publisert anonymt 18:25, tor. 24 april 2014

  • Dette er Statens vegvesen sitt ansvar.

    Sendt inn av Kåre Kristiansen 09:05, tir. 3 juni 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter