Tilbake til alle rapporter

Manglande gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:50, tor. 27 mars 2014

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Ikkje lys i gatelys ved trafoen på øvrevegen (sør). Det har vore mørkt i minst eit par månader. Problemet er ringt inn tidlegare utan at noko har skjedd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Melding er sent videre til elektriker

    Sendt inn av Odd-Henning Svoren 12:42, fre. 28 mars 2014

  • Håper at det er fikset no.

    Sendt inn av Odd-Henning Svoren 08:49, tir. 1 april 2014

  • Lyst og flott i går kveld. Godt jobba!

    Publisert anonymt 12:59, tir. 1 april 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter