Tilbake til alle rapporter

Gjenngrodd kryss

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:49, fre. 28 mars 2014

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Krysset er gjenngrodd, dårlig sikt når man kommer fra Fosseveien og skal inn på 115. Blir ekstra dårlig nå som løvet snart kommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:28, man. 28 april 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter