Tilbake til alle rapporter

Høy hastighet

Rapportert anonymt 01:08, ons. 2 april 2014

Sendt til Buskerud og Drammen 2 minutter senere

Det er høy hastighet på flata av Jonas Lies Vei 47-37. Særlig på morgenen og ettermiddagene når elevene skal hjem. Pga svingene er bilene ikke godt synlig for folk. Tiltak kunne være fartsdempere i begge ender av veien (flata)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:06, ons. 30 april 2014

  • Problemet ble ikke løst. Det er mørk i gata. Vennligst ordne opp. Det er gatelyset ovenfor Jonas Lies Vei 43, 3022 Drammen.

    Publisert anonymt 14:06, ons. 30 april 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:31, ons. 28 mai 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter