Tilbake til alle rapporter

Grussøl som lager mye støv langs veien.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 19:05, ons. 2 april 2014

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Det er et firma tror det er Komplett Utemiljø som kjører grus med liten hjulaster mellom Vegvesenet sin gamle tomt i Skjoldatraumen og et nytt hus øst for bensinstasjonen. De har mistet mye grus på vei nr 515. Dette blir det noen fryktelige støvskyer av når store kjøretøy kjører over dette. Barnehagen ligger like ved. Dette bør ordnes opp i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:58, tor. 1 mai 2014, markert som fikset

  • Er ok nå, årsak var selskapet komplett utemiljø som transporteret grus med liten hjulaster og mistet mye på veien.

    Sendt inn av Torstein Ramsdal 10:58, tir. 2 september 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter