Tilbake til alle rapporter

Jansvegen mangler grus

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:37, tir. 8 april 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 2 minutter senere

Jansvegen fra "Hjørnet" via "Teppagutua" og ned på riksveg 210 er veldig hullete og manger grus. Det er tildels dype hull. Veien trenger skraping.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi holder på med skraping av veger om dagen, og denne blir tatt når været tillater det.

    Sendt inn av Dag Haugen 08:57, ons. 9 april 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter