Tilbake til alle rapporter

Lyktestolper uten lys.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:24, lør. 12 april 2014

Sendt til og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Ingen gatelys langs veien ned til Straumsnes fra krysset. Lyktestolpene står der, men blir ikke tent på kvelden/natten eller blir ikke skiftet pærer på. De boende har betalt for å få dette fikset ifjord sies det, men ingenting ble gjort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:35, man. 12 mai 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:24, tir. 10 juni 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:20, lør. 19 juli 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:51, ons. 20 august 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:57, ons. 24 september 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:42, ons. 22 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter