Tilbake til alle rapporter

Forsøpling og gjengroing

Rapportert i kategorien Park/landskap av Frode Bentzen 18:26, man. 14 april 2014

Sendt til Rygge 4 minutter senere

Veifyllingen i for-bindelse med den første undergangen ved inn- kjøringen til Øreåsen er full av gammelt søppel og villniss. Furubusker og tornebusker bør beskjæres eller fjernes helt. Buskene bare samler søppel slik de står nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:31, tor. 15 mai 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter