Tilbake til alle rapporter

Skilt feil vei

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Thomas Karlsen 10:29, ons. 23 april 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 1 minutt senere

Skilt med start gangvei/sykkelvei er snudd 180 grader feil

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:29, lør. 31 mai 2014

  • Skiltet har ikke blitt rettet opp og problemet har heller ikke blitt avvist.

    Sendt inn av Thomas Karlsen 11:29, lør. 31 mai 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter