Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk

Publisert av Fredrik Falkenberg 09:03, fre. 2 mai 2014

Sendt til Moss og Østfold 1 minutt senere

Ved buss stopp utenfor Norli Auto sydgående retning er det et løst kumlokk midt i veien. Dette er veldig irriterende, da jeg bor i nærmeste hus og har soverom mot gata. Til tider er det stor trafikk der og det " smeller" hele tiden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Fredrik Falkenberg 15:13, lør. 31 mai 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter