Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk

Publisert av Per G. Gløersen 09:19, man. 5 mai 2014

Sendt til Bærum og Akershus mindre enn et minutt senere

Løst kumlokk ved Nordgrenda bussholdeplass i Ovenbakken. Bråker skikkelig når biler og busser kjører over.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:07, man. 2 juni 2014

  • Nå er det gått fire uker siden jeg opplyste om problemet. Er det ikke på tide at dere gjorde noe med det? Når responstiden er så dårlig kan dere ikke vente at man gidder å rapportere på denne måten.

    Sendt inn av Per G. Gløersen 10:07, man. 2 juni 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter