Tilbake til alle rapporter

Gjennomkjøring forbudt brytes

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:47, søn. 20 mars 2011

Sendt til Klæbu 2 minutter senere

I enden av Granheimvegen mot Skillingsvegen er det oppført både gjennomkjøring forbudt-skilt og en bom.

Denne bommen åpnes til stadighet. Beboere i Skillingsvegen bruker Granheimvegen til gjennomkjøring!

Det er flere småbarnsfamilier som har flyttet til Granheimvegen pga at dette skulle være ei gate uten gjennomkjøringstrafikk. Når beboerne i Skillingsvegen kjører i høy hastighet gjennom Granheimvegen, ble plutselig denne gata ikke så barnevennlig likevel!

Det er heller ikke bare de nyinnflyttede som plages av denne ulovlige trafikken, det er også et irritasjonsmoment blant oss som har bodd her siden feltet ble bygd ut.

Tidligere ble gjennomkjøringa forhindret av at det lå en stor "kantstein" øverst i bakken i stedet for bommen. Vi er usikker på hvorfor bommen er satt opp istedet for steinen?

Vi i Granheimvegen ønsker oss en låsbar bom, slik at gjennomkjøring fra Granheimvegen til Skillingsvegen forhindres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:45, tor. 21 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:42, fre. 20 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter