Tilbake til alle rapporter

Knust rute på leskur Borkedalen

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Buss- og togstopp av Anders Kirste Egge 09:09, tor. 8 mai 2014

Sendt til Lillesand 1 minutt senere

En side i leskur ved Borkedalen busstopp er knust og det ligger glasskår utover fortauet hvor det sykler og går folk forbi daglig på vei til og fra barnehagen og skolen. Det ligger også glasskår ut i veien hvor bussen kjører.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Glasskår fjernet. Ruta er ikke skiftet

    Sendt inn av Anders Kirste Egge 09:32, tor. 5 juni 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter