Tilbake til alle rapporter

Mangelfult vedlikehold av overgangsfelt for fotgjengere i Svolvær

Publisert av Hilde Kvalheim 21:12, tir. 13 mai 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Nordland og Vågan 2 minutter senere

Hvitmalingen på en tilsynelatende stor del av overgangsfeltene for fotgjengere i Svolvær er meget slitt ned og på enkelte steder overhodet ikke synlige. Dette kan føre til farlige situasjoner for fotgjengere i alle aldre. Har bilder av 15 overgangsfelt i byen som er helt eller delvis usynlige , og sender gjerne bildene som dokumentasjon i en email.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter