Tilbake til alle rapporter

Ønsker gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:47, søn. 20 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Hemne 3 minutter senere

Jeg ønsker at det kunne bli satt opp gatelys i Stølan (fra hovedveien og opp mot Labbetuss barnehage),på grunn av mye utbygging og økt trafikk. Spesielt forbi Stølan Terasse der alle har adkomst rett ut på veien, og forbi de kommunale leilighetene som bruker gangbanen som bilvei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:58, man. 18 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter