Tilbake til alle rapporter

Grendeveien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:07, tor. 15 mai 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Grendeveien, Horten Fra starten av Grendeveien 5 til ca 24 er kvaliteten på asfalten blitt svært dårlig. Det er hull og groper flere steder, i tilegg til at gravehull ikke har blitt asfaltert igjen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:46, tor. 12 juni 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter