Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Tony Karlsen 10:09, fre. 16 mai 2014

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 1 minutt senere

Etter arbeide på veien for et par år siden, ble det fjernet et godt stykke av asfalten. Her har det nå blitt en stor grop i veien. Dette utgjør en fare for både biler og syklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:07, fre. 13 juni 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:45, fre. 11 juli 2014

  • Fortsatt ikke gjort noe med veien.

    Sendt inn av Tony Karlsen 14:45, fre. 11 juli 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:03, fre. 8 august 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:34, fre. 5 september 2014

  • Her skjer ikke mye.
    Bortsett fra at hullet i veien blir større.

    Sendt inn av Tony Karlsen 23:34, fre. 5 september 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:08, lør. 4 oktober 2014

  • Her går det i kommunal hastighet.
    Ingenting skjer.

    Sendt inn av Tony Karlsen 09:08, lør. 4 oktober 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Tony Karlsen 10:30, lør. 1 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter