Tilbake til alle rapporter

Fartshumper

Rapportert anonymt 07:17, man. 21 mars 2011

Sendt til Sør-Trøndelag og Hemne 2 minutter senere

Mangler fartshumper i ett tettbygd strøk med stor trafikk til idrettsanlegg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:53, man. 18 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:19, ons. 18 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:35, ons. 15 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:09, ons. 13 juli 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter