Tilbake til alle rapporter

Knuste vegkanter Slettaelva-omådet

Rapportert i kategorien Forsøpling av Carl Olsen 18:08, tir. 20 mai 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Tromsø 1 minutt senere

Stort sett alle vegkantene i Slettaelva-området har blitt ødelagt etter vintrenes brøyting. Jeg har rapportert for minst 3 år siden at vegkryssene ved busstoppene og andre veger i området er blitt ødelagt (bilder er også vedlagt) men ingenting har skjedd. Nå ser det helt forferdelig ut. Jeg går nesten hver dag og ser og irriterer meg over forfallet. Har bodd i området i 30 år, og har sett forfallet. Hvor går våre skattepenger?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:02, ons. 18 juni 2014

  • Bildet jeg la ved er ved busstoppet Karveslettvegen/Smørblomstvegen. Jeg har flere bilder som klart viser forfallet.
    Men, nytter det å klage? Stedet er Slettaelva-feltet på Kvaløya.

    Sendt inn av Carl Olsen 00:02, ons. 18 juni 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:53, lør. 23 august 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter