Tilbake til alle rapporter

Halvferdige gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Johan Nilsen 22:06, søn. 20 mars 2011

Sendt til Fitjar 4 minutter senere

Fitjarstølane Nord, Tednekleivo.

Fundament for lys er satt opp for mange år siden. Ennå ingen lys satt opp. Mange barn bor i området. Mye trafikk og ingen belysning.
Må vi vente på en ulykke?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:52, søn. 17 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter