Tilbake til alle rapporter

Knust glass - nær Havnegata 10, Drammen

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 14:50, ons. 21 mai 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen mindre enn et minutt senere

Knust glass i sykkelfeltet retning sentrum. Brunt glass. Omtrent rett over veien fra solsenteret som ligger i Havnegata 10.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter